Viikko Nizzassa ja retkiä lähialueille. Elä kuin nizzalainen. Asuminen Nizzan keskustassa, lähellä rantaa, tasokkaassa ja siistissä kaksiossa, jossa on pieni keittiönurkkaus. Tällä matkalla et tarvitse vuokra-autoa, sillä kaikkiin retkiin kuuluvat jo kuljetukset valmiiksi.
Viikkoosi kuuluu valmiiksi päiväretket Grassen parfyymikaupunkiin ja Nizzan kukkuloiden viinitilalle sekä Monacoon. Retket toteutetaan kansainvälisessä pienryhmässä (max. 8 hlöä), mukana englantia puhuva opas.
Saat mukaasi kokoamamme listan hyvistä ravintoloista, ja mielellämme teemme varauksiakin valmiiksi. Myös suosituksia lähialueen retkireiteistä, kuten Antibes, ja muista vierailukohteista sisältyy matkapakettiin.
Tarjoamme myös suuren valikoiman lisäretkiä ja harrasteita Nizzassa. Mitä sinä haluaisit Nizzassa tehdä?
- Lähteä opastetulle koko päivän tai puolen päivän retkelle Rivieran rantakaupunkeihin ja sisämaan kyliin
- Pelata tennistä
- Tehdä veneretken Välimerelle
- Vierailla museopassilla Rivieran alueen museoissa
- Vuokrata Ferrarin
Kysy lisää!
-huoneiston viikoksi
-retki Grasseen ja viinitilalle
-retki Monacoon
Huoneistossa lakanat, pyyhkeet, sähkö, vesi ja paikalliset verot kuuluvat vuokran hintaan. Halutessasi myös aamiaiset voidaan lisätä matkaan.
Alkaen hinta per hlö. Hinta ei sisällä lentoja. Hintaan lisätään palvelumaksu.